TERRASPORT — твоя територія спорту

Розклад і вартість занять групових напрямків

Розклад і вартість занять групових напрямків, фото-1
Розклад і вартість занять групових напрямків, фото-2 Розклад і вартість занять групових напрямків, фото-3 Розклад і вартість занять групових напрямків, фото-4 Розклад і вартість занять групових напрямків, фото-5 Розклад і вартість занять групових напрямків, фото-6 Розклад і вартість занять групових напрямків, фото-7
Розклад і вартість занять групових напрямків, фото-8

Функціональний тренінг (TRX)

Різновид силового тренінгу, при якому застосовують підвісні системи з ременів, що дозволяють виконувати вправи, використовуючи у вигляді обтяження власну вагу людини. У TERRASPORT тренінг йде за власною методикою, що включає також інтенсивні вправи з вільними вагами.

Розклад і вартість занять групових напрямків, фото-9

Cycling (Сайклинг

Cycling  — вид інтенсивних групових кардіо-тренувань, що проводяться на велотренажерах в приміщенні. Тренування Cycling допомагають худнути в рекордні терміни, адже витрати енергії за одне тренування можуть становити близько 750 ккал. Також такий тип тренінгу дозволяє швидко надати стегнам, сідницям і литкам красиву форму і пружність.

Йога (Хатха-йога)

Йога (Хатха-йога) — загальнозміцнюючі вправи для всього організму. В тому числі, робота з хребтом і суглобами. Заняття допомагають в лікуванні остеоартрозу і артритів, підвищують гнучкість тіла і гармонізацію емоційного стану. На заняттях використовуються Пранаями - дихальні вправи для збільшення обсягу грудної клітини, розвитку дихальних м'язів.

Stretching (стретчинг)

Stretchingце вид аеробіки, який представляє собою комплекс вправ на розтягування. Заняття підходять кожному незалежно від віку, гнучкості та рівня підготовки.

Отель «Фореста Фестиваль Парк» | Центр бронирования отелей Компания МИР
Отель «Фореста Фестиваль Парк» | Центр бронирования отелей Компания МИР

Sky jumping

SkyJumping або фітнес на батутах - це динамічна система тренування, в якій кардіонагрузка чергується з силовою. Все тренування проходить на міні-батуті, який дозволяє знизити травматичність для суглобів і попереку, а вправи комплексу досить прості і побудовані на стрибках різної інтенсивності.

Розклад і вартість занять групових напрямків, фото-11

Jumping Boots

Jumping Boots — заняття в спеціальних пружинних черевиках!

Тренування унікальні тим, що навантаження на м'язи підвищується, а на суглоби та хребет навпаки знижується завдяки ресорній підошві черевиків. Заняття спалюють багато калорій, дають добре силове навантаження, допомагають зниженню ваги, зміцненню сідниць, пресу, стінок серцевих та кров'яних судин, розвитку всіх м'язiв нiг.  Добре підходять як новачкам, так й спортсменам з досвідом.

Курс фитнеса Kangoo jumps - Забронировать или купить в подарок в Киеве —  bodo
Курс фитнеса Kangoo jumps - Забронировать или купить в подарок в Киеве — bodo

Mind Body

Mind Body — система безпечних і ефективних вправ пілатесу, йоги і стретчинга для всіх частин тіла. Тренування підходять будь-якій людині, незалежно від віку або спортивної форми, а їх результат - зміцнення м'язів, покращення балансу, координації і обмінних процесів в організмі.

Пилатес и йога около метро Автозаводская – Fusion Fitness Автозаводская
Пилатес и йога около метро Автозаводская – Fusion Fitness Автозаводская

Body Sculpt

Це фітнес-тренування, яке дозволяє не тільки спалювати жир в проблемних місцях, але і збільшити свою фізичну силу, витривалість та інші важливі показники організму.

Розклад і вартість занять групових напрямків, фото-14

Жіноча самооборона

Заняття по жіночій самообороні - це: прийоми оборони в стійці + ударна техніка; прийоми оборони лежачи; борцівська техніка захоплення, відхід від захоплень.

Тренування підходить для дівчат навіть з нульовими вміннями, де вчать красиво рухатися, правильно бити, а ще зміцнюють м'язи і впевненість в собі.

Жіночий Тайський бокс

Тайський бокс для дівчат Тайський бокс дозволяє отримати достатню кількість фізичного навантаження на всі м'язові групи. Також, він знімає стресову напругу і допомагає позбутися негативної енергії, що накопичилася за весь день.

Кудо

Кудо — сучасне повноконтактне бойове єдиноборство, що динамічно розвивається. Засноване на елементах і прийомах карате кекусинкай, боротьбі дзюдо, тайському і англійському боксі та інших бойових мистецтв.

Змішані бойові мистецтва (ММА)

Змішані бойові мистецтва (MMA - від англ. Mixed Martial Arts) - бойові мистецтва, що представляють собою поєднання безлічі технік, шкіл і напрямків єдиноборств. ММА є повно контактним боєм із застосуванням ударної техніки та боротьби як в стійці (клінч), так і на підлозі (партер).

Рукопашний бій

Рукопа́шний бій  —  бій між суперниками голіруч, лише з використанням можливостей власного тіла. 

Технічний арсенал включає в себе удари руками й ногами, кидки, больові та задушливі прийоми, а також прийоми реанімації. Рукопашний бій це швидка техніка ліквідувати противника.

Тайський бокс

Тайський бокс—Бойове мистецтво Таїланду, що походить від древнього тайського бою муай боран, в перекладі означає "вільний бій". Включає поєднання простих скруток, висікання, кидків і відмінну ударну техніку. Це арсенал, найбільш наближений до реального, прикладному рукопашному бою.

Ми в мережі