TERRASPORT — твоя територія спорту

Розклад і вартість занять дитячих секцій

Розклад і вартість занять дитячих секцій, фото-1
Розклад і вартість занять дитячих секцій, фото-2 Розклад і вартість занять дитячих секцій, фото-3 Розклад і вартість занять дитячих секцій, фото-4 Розклад і вартість занять дитячих секцій, фото-5 Розклад і вартість занять дитячих секцій, фото-6 Розклад і вартість занять дитячих секцій, фото-7

Школа класичної та сучасної хореографії

Школа класичної та сучасної хореографії- це можливість залучити дітей до мистецтва танцю з ранніх років, а також розвинути їх гнучкість, координацію, музичний слух і почуття ритму, забезпечити загальнофізичний розвиток. У школі є три вікові групи: молодша (5-8 років), старша (від 8 років) і юніори (від 12 років). Програма навчання включає: класичну і сучасну хореографію, гімнастику, акробатику і ритміку.

Розклад і вартість занять дитячих секцій, фото-8

Modern

Modern dance сучасні танці на основі популярного контемпорарі.

Тренер - Аліна Панькова - хореограф з червоним дипломом, лауреат Всеукраїнської олімпіади з хореографії, учасниця міжнародного фестивалю талантів та конкурсу хореографічної майстерності. Вона відкриє вашим дітям світ танців, допоможе їм розвиватися фізично і естетично - приводьте їх на заняття!

Дитяча акробатика

Дитяча акробатика різновид гімнастики, що включає в себе вправи на спритність, гнучкість, стрибучість, силу і балансування. З 2016-го акробатика включена в олімпійські види спорту.
Заняття проводить Катерина Темнохуд
— майстер спорту по спортивній акробатиці, призерка чемпіонатів світу та Європи, багаторазова чемпіонка України, яка має 12-ти річний досвід успішних виступів у цирковій сфері.

Дитяча гімнастика

Дитяча гімнастика - комплекс акробатичних вправ, який призначений для всебічного фізичного розвитку дитини. Гімнастика покращує пластичність і координацію, зміцнює м'язи, дає дітям можливість бути фізично активними, виховує вольовий характер і відповідальність, а також позитивно впливає на здоров'я і імунітет.

Кудо

Кудосучасне повноконтактне бойове єдиноборство, що динамічно розвивається, засноване на елементах і прийомах карате кекусинкай, боротьбі дзюдо, тайському і англійському боксі та інших бойових мистецтв.

Змішані бойові мистецтва (ММА)

Змішані бойові мистецтва (MMA - від англ. Mixed Martial Arts) - бойові мистецтва, що представляють собою поєднання безлічі технік, шкіл і напрямків єдиноборств. ММА є повно контактним боєм із застосуванням ударної техніки та боротьби як в стійці (клінч), так і на підлозі (партер).

Розклад і вартість занять дитячих секцій, фото-9

Дзюдо

 Дзюдояпонське бойове мистецтво, філософія і спортивне єдиноборство без зброї. Це м'який, ненаголошений вид єдиноборств, що підходить навіть для самих маленьких діток: дитина навчиться спрямовувати свою енергію в правильне русло і контактувати з іншими дітьми і дорослими. Крім того, дзюдо прекрасно розвиває дитину як фізично, так і духовно, зміцнює характер і волю до перемоги.

Розклад і вартість занять дитячих секцій, фото-10

Школа моделей

Школа моделей — це не тільки про дефіле та позування, це багато знань, які потрібні сучасним підліткам для здорового та успішного життя. Програма дуже насичена — юних моделей чекає етика та естетика, візаж, хореографія, розтяжка, фотопозування, акторська майстерність, стилістика, дизайн одягу (скетчінг, малювання), дієтологія, основи модельного бізнесу, а також психологія та навіть кулінарія.

Way Out Models School — це філіал європейського модельного агентства, що дає учням школи нові можливості у майбутньому.

CrossFitJunior

Що буде, якщо взяти мега модний і ефективний Кроссфіт і адаптувати його для дітей? Вийде CrossFit Junior - наш новий напрямок фітнесу, який повинна спробувати кожна дитина! Ми навчимо правильно працювати з власною і вільною вагою, прокачаємо його силу, спритність і витривалість, а яскраві емоції стануть прекрасним доповненням тренувань.

Fit-mix Junior

Щоб Ваші діти росли здоровими і щасливими, ми запустил Фітнес для джуніорів!
Навіщо підліткам фітнес?
Фітнес має дві мети: зігнати зайву вагу або ж наростити м'язову масу. І ні та, ні інша абсолютно не підходять для підлітків. Для них є третя мета — гармонійний фізичний розвиток, яке життєво важливо в підлітковому віці.

Рукопашний бій

Рукопашний бій - це комплекс ефективних прийомів самбо, боксу, карате та дзюдо, який дозволить дитині не тільки опанувати навичками самооборони, але і розвине його фізично, дасть можливість виплеснути емоції, реалізувати свою енергію. А заняття в групі навчать дисципліні і допоможуть легше знаходити спільну мову з однолітками.

Тайський бокс

Не слід боятися віддавати свою дитину на тайський бокс. Навіть якщо дитина не стане професійним спортсменом, тренування допоможуть йому тримати себе у відмінній фізичній формі.
Завдяки регулярним заняттям дитина буде менше часу проводити за копютером, але головне - розвине в собі такі особистісні якості, як:
-сила волі;
-терпіння;

-дисциплінованість;
-впевненість в собі;
-цілеспрямованість.

Розклад і вартість занять дитячих секцій, фото-11
Ми в мережі